Futboll Gossip Sport

“Ylli” i Serie A “harron” futbollin, pushime të nxehta me bashkëshorten e tij (FOTO)

Ky ishte viti i Ciro Immobile në futbollin italian. Sulmuesi i Lazios shënoi 41 gola në total nga të cilët 29 në kampionat ku mori edhe Këpucën e Artë. Sezoni i lodhshëm duket se ka bërë që sulmuesi të nisë pushimet që tani dhe duket se po i shijon në maksimum.

Së bashku me bashkëshorten e tij seksi, Jessica, bomberi i Lazios është duke u argëtuar në plazhe të ndryshme të Botës, mes të cilëve edhe Dubai.

Këtë herë çifti Ciro-Jessica kanë vendosur të ndajnë pushimet e tyre edhe me fansat në rrjetet sociale, duke postuar vazhdimisht fotot më të mira të tyre.

Related posts

SERIA A/ Rikthehet “errësira” te Milan, Benevento fiton në “San Siro”!!!

Sadik.Autor

Zbardhet lista e PSG-së, 7 trajnerë për të zëvendësuar Emery në verë

Delo.autor

SKA FAJ MESSI E CR7/ SKANDAL me “Topin e Artë”, ka votuar edhe 1 GAZETAR që NUK EGZISTON

Isa.Autor

Leave a Comment