Futboll La Liga Sport

Zaydou Youssouf në “radarin”, e klubit nga La Liga

Valencia po përpiqet të lëvizë këtë merkato dhe dëshiron të gjejë lojtar me vlera të reja.

Klubi spanjoll interesohet për mesfushori Zaydou Youssouf, 19 vjeç francez, i cili luan në Bordeaux.

Sipas raportimeve nga France Football, Valencia tashmë ka bërë një ofertë prej 1.5 milionë euro plus bonuset për dy sezonet e ardhshme.

Përgatiti: AlpeNews.al

Related posts

Barcelona huazon Yerri Minan te skuadra e La Ligas

Sadik.Autor

Ze Maria zyrtarisht trajner i Tiranës edhe për 2 sezone të tjera, klubi: Nisi projekti ambicioz

Sadik.Autor

MILAN-CAGLIARI/ “Kuqezinjtë” kalojnë në avantazh me autogol

Delo.autor

Leave a Comment