Futboll Seria A Sport

E BUJSHME/ Di Maria mund të shkojë tek Napoli për një shifër REKORD

Mesfushori argjentinas nuk ndodhet me shokët ekipit të Paris Saint-Germain në Singapor. Ai pritet të largohet nga PSG në javët e ardhshme.

Ai është larguar nga Kupa e Botës me një nga golat më të bukur të turneut të shënuar ndaj tashmë kampionit të botës Hugo Lloris.

Katër javë më vonë, Angel Di Maria është duke përgatitur rikthimin te PSG në 24 orët e ardhshme.Di Maria kërkon të rikthehet i rëndësishëm, dhe te PSG kjo gjë nuk ka për të ndodhur.

Ai do të zgjedhë La Liga-n ose Serie A. Në moshën 30-vjeçare, ai kërkon të rikthehet ai i kohëve të Real Madrid.Ky është një lajmi mirë për Carlo Ancelotti-n, ish-trajneri i tij te Real që ndodhet aktualisht te Napoli.

Një marrëveshje mund të arrihet me shifrën 30 mln euro.

Related posts

OBJEKTIVI KRYESOR PËR KINEZIN YIFANG/ Wilfried Zahas i ofrohen 12 milionë euro në vit për të luajtur jashtë Europës

Delo.autor

LIVE/ Presidenti Halili: Në këtë tavolinë ne bëmë prezantimin e Ze Marias, sot jemi për…

Isa.Autor

2020 VITI I SURPRIZAVE/ Dana White jep detajet e rikthimit të Mayweather

Delo.autor

Leave a Comment