Futboll Sport

E FRIKSHME/ Jo vetëm penalltitë, heroi i Kroacisë “pret” edhe shokun nga rrëzimi fatal (VIDEO)

Daniel Subasiç ishte nga lojtarët më të mirë për Kroacinë në Botëror, teksa në disa ndeshje veshi petkun e heroit, ku me penalltitë që priti kualifikoi tur pas turi ekipin deri në finale.

Por, përveç penalltive, Subasiç ka bërë edhe një “pritje” akoma më heroike, teksa gjatë festimeve në Zagreb, shpëtoi Domagoj Vidën, ku mbrojtësi humbi ekuilibrin dhe ishte gati të binte nga autobusi.

{“videoid”:”1531927164380″,”type”:1,”ratio”:0.75}

 

Related posts

VIDEO/ Pësoi 2 gola nga Milan, mediat vlerësojnë maksimalisht Strakoshën

Q.Autor

ZYRTARE/ Enea Mihaj prezantohet te PAOK-u, ja përfitimet

Delo.autor

“PLAS” TEK JUVENTUS/ Shikoni momentin kur Bonucci bën sherr me Quadradon (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment