Futboll Sport

Eleminimi i Lionel Mesit, flet shoku i tij Luis Suarez

Luis Suarez ka ndjerë keqardhje për largimin e Lionel Mesit nga Kupa e Botës. Argjentina u largua dje nga Franca pasi u mund me rezultat rezultat 4-3. Ndërkohë shoku i tij te Barcelona, Luiz Suarez arriti të mposhtë Portugalinë e Kristiano Ronaldos . Suarez ka folur në lidhje me eliminimin e Mesit.

“Si një mik i Leos, duke e vënë veten në lëkurën e tij, ka qenë një ditë shumë e vështirë. Nuk do t’ia dëshiroja atë askujt”, ka deklaruar Suarez.

“Unë do të mbështes atë si një mik dhe bashkëlojtar në mënyrë që ai ta heq këtë gjë sa më parë nga koka”-përfundoi Suarez.

Related posts

BOTËRORI 2022/ Pas një asist nga Gakpo, sulmuesi Depay ndëshkon Malin e Zi (VIDEO)

Delo.autor

SKANDAL NË RUSI/ Nurmagomedov përfundon në burg, godet një polic dhe ikën nga vendi i ngjarjes

Delo.autor

REKORDI I ÇMENDUR/ Hidhet PA PARASHUTË nga avioni, shikoni ku përfundon (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment