Futboll Seria A Sport

Merkato e “çmendur”/ Iglia Tare vendos çmimin për “yllin” e skuadrës

Skuadra e Lazios ka në përbërje të vetë një ndër lojtarët më të mirë të momentit në pozicionin e vet dhe ai është serbi Milinkovic-Savic, i cili kërkohet nga shumë skuadra të mëdha Europiane dhe një ndër to është Real Madrid.

Igli Tare së bashku me menaxherin e lojtarit kanë vendosur çmimin e mesfushorit me një vlerë prej 155 milion eurosh. Mediat italiane raportojnë se Lazio nuk do të pranojë asnjë ofertë më të ulët se kjo. Gjithsesi mbetet për t’u parë në ditët e ardhshme të merkasots se çfarë do të ndodhë me lojtarin.

Related posts

BOMBA E MERKATOS/ Juventusi dhe Milani po mendojnë shkëmbimin BONUCCI-HIGUAIN

Isa.Autor

PAS TËRHEQJES SË AGUERO-S NGA FUTBOLLI/ Barcelona mendon për yllin e Premier, ka vetëm një dyshim

Delo.autor

NUK BËNTE PJESË NË PLANET E ALLEGRIT/ Ramsey largohet drejt Skocisë, Juventus e zëvendëson me mesfushorin…

Delo.autor

Leave a Comment