Futboll Sport

SHERR DHE GRUSHTA/ Tifozët përleshjen në aeroport me lojtarët e skuadrës së “zemrës” (VIDEO)

Kampionati brazilian njihet si një arenë e nxehtë kur bëhet fjala për futbollin. Tension ka pasur edhe tek ekipi i Bahias, në aeroport në momentin kur ekipi po kthehej barazimi 1-1 me Çapekoensen.

Lojtarët janë pritur me të bërtitura dhe të shtyra nga ana e tifozëve. Futbollistët janë përpjekur të mbrohen tek pjestarët e ekipit të sigurisë, ndërsa sulmuesi Gilberto është përpjekur të qetësojë grupimin e tifozëve.

{“videoid”:”1532201360695″,”type”:1,”ratio”:0.75}

Bahia gjendet në një pikë kritike në kampionat, shumë pranë rënies nga kategoria, dhe tifozët nuk pajtohen kurrsesi me këtë situatë. U desh ndërhyrja e forcave ushtarake, që të qetësohej situata në aeroport.

Related posts

I SKADON KONTRATA VITIN E ARDHSHËM/ Juventus dhe PSG interesohen për lojtarin e “Djajve të Kuq”…

Delo.autor

TRIUMFI I KOMBËTARES/ Megi Doçi merr për dore Shqipërinë, fitore me goleadë ndaj Armenisë

bora.autor

Batuta e vitit: Hysaj shkëlqeu ndaj Lazios sepse ndërroi këpucët

Q.Autor

Leave a Comment