Futboll Seria A Sport

E BUJSHME/ Ançelotti hidhet në sulm, pranë akordit me “merimangën” e Botërorit

Ochoa është nën “radarët” e Napolit. Sikurse raportojnë mediat italiane, nënkampionët e Italisë janë në kërkim të “gardianit”, i cili shihet si një përforcim shumë i mirë për skuadrën e Ançelotti-t, që pasi është larguar Reina te Milan tashmë porta kërkon më shumë siguri.

Mbetet për t’u parë nëse portieri meksikan do të arrijë të përfundojë në “San Paolo”, pasi merkatoja në Itali po shkon drejt fundit dhe konkretisht mbyllet në datën 17 gusht.

Related posts

DEKLARATA E BUJSHME E YLLIT FRANCEZ/ Kriza Florentino-Raiola shkatërroi ëndrrën e Pogba, ja shkaku kryesor

Delo.autor

Nga Shkodra në Moskë, shqiptarët “bekojnë” Kroacinë

Isa.Autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Flamurtari-Kukësi, mbyllet pjesa e parë. Rezultati 0-1

Delo.autor

Leave a Comment