Futboll Sport

JO VETËM MODRIC/ Inter në sulm edhe për zëvendësuesin e Mbappe te Monaco

Referuar lajmit që raproton eksperti i merkatos italiane, Alfredo Pedullà, drejtuesit e Inter po tentojnë të lëvzin edhe në drejtim të një sulmuesi anësor, përveç transaksionit shumë të bujshëm, por po aq delikat, për blerjen e mesfushorit kroat të Real Madrid, Modric.

Sipas lajmit të raportuar nga eksperti Pedulla, sinjalizohen kontakte mes drejtuesve zikaltër dhe atyre të Monaco, për ish-sulmuesin e Lazio, Keita Balde.

Një objektiv ky i zikaltërve që verën e vitit të kaluar. Ndërkohë që priten zhvillime dhe përditësime, i njëjti burim, bën me dije se nuk përjashtohet mundësia që ky transaksion të mund të finalziohet përmes një shkëmbimi me një futbollist zikaltër.

Related posts

YLLI I EKIPIT JEP LAMTUMIRËN/ Chelsea kualifikohet në raundin e katërt të “FA Cup”

Delo.autor

PAS BARAZIMIT ME LUFTËTARIN/ Trajneri Daja: Barazimi ishte i drejtë, do të vazhdojë deri në…

Delo.autor

ËSHTË ZYRTARE/ Lazio përfundon nën hetim nga UEFA, ja arsyeja

Delo.autor

Leave a Comment