Futboll Premier League Sport

Mourinhos i “ikën truri” nga pyetja që i bën gazetarja pas humbjes ndaj Brighton (VIDEO)

Jose Mourinho ka treguar është nën presion pasi Manchester United është mposhtur nga Brighton 3-2 pasditen e së dielës. Gjatë një interviste për beIN Sports, portugezi ishte tepër nervoz dhe jo në terezi për t’iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve.

Pas ndeshjes, trajneri u fut në tunelet e stadiumit për të zhvilluar intervistat e përhershme pas ndeshjes por i ikën truri nga pyetja e një gazetareje. Kur pyetet nëse problemi ishte mungesa e harmonisë në ekip, ai përgjigjet: “Duhet të jesh një person shumë i aftë nëse dallon që nuk ka harmoni mes lojtarëve nga shkallët e stadiumit.”

Ai u largua me një fytyrë të vrenjtur pasi i përgjigjet edhe një pyetje tjetër të gazetares.

Related posts

BBC raporton se dëmtimi ndaj Real Madridit, Salah ka humbur Botërorin

Sadik.Autor

LIVE/ Luhet ndeshja kualifikuese Europa League Teuta-Ventspils, mbyllet pjesa e parë.

Delo.autor

Kupa e Amerikës 2019, të ftuara Japonia dhe Katari

Sadik.Autor

Leave a Comment