Futboll Seria A Sport

PARA DHE LUKS/ Helikopter privat dhe relaksim me familjen, ja ku e festoi Ronaldo debutimin

Debutimin në Seria A, Kristiano Ronaldo ka zgjedhur ta festojë në liqenin e Komos. Pas ndeshjes së të shtunës pasdite, ndaj Kievos, portugezi ka udhëtuar bashkë me partneret e tij, Xhorxhina Rodrigez, si dhe të birin Kristiano Ronaldo Xhunior, për t’u qetësuar disa orë.

Ai ka mbërritur me helikopter, dhe me masa të rrepta sigurie. Disa foto ekskluzive të revistës “Chi” janë publikuar, ndërkohë që më shumë do të shfaqen në edicionin e nesërme të kësaj reviste.

 

 

Related posts

PREMIER LEAGUE/ Harry Kane vazhdon të shkruajë historinë…

Sadik.Autor

Maribori ankohet për stadiumin “Selman Stërmasi”, sllovenët habiten me kushtet

Isa.Autor

ZYRTARE/ Portieri largohet nga gjiganti i Premier League, kaloi 4 vite në klub

Delo.autor

Leave a Comment