Futboll Gossip Sport

POZON NUDO/ Sabrina Raissa: “Bomba” SUPER SEKSI që nuk e fsheh simpatinë për… (FOTO)

Sabrina Raissa është një “yll” në Instagram dhe kjo s’është e vështirë për ta kuptuar. Fama e saj në Brazil ka marrë dhenë dhe si gjithmonë, në raste të tillë nuk mund të mungonin deklaratat e saj për skuadrën që ka në zemër.

Sabrina ka zbuluar se është fanse e zjarrtë e Coritibas dhe se zemra e saj do të rrahë gjithmonë për ngjyrat e këtij ekipi. Ndoshta e ka ekzagjeruar pak, por kjo pak rëndësi ka. Raissa me fotot që ka publikuar në adresën e saj ua ka marrë mendjen tifozëve të Coritibas.

Related posts

SHËNOI GOL SPEKTAKOLAR/ RASHICA pasuron tifozin me 250,000 EURO (FOTO)

Isa.Autor

LAJM ‘BOMBË’: Neymar shumë pranë Barcelonës?

Sadik.Autor

Richarlison: Miqtë e mi ndodhen në burg, ose të vdekur. Edhe unë isha në atë rrugë…

Sadik.Autor

Leave a Comment