Futboll Sport

MË TË DOBËTIT/ Ja kush është formacioni më i keq i sezonit që shkoi (FOTO)

Pasi FIFA shpërndau mbrëmjen e së hënës çmimet për futbollistët më të mirë të sezonit, ka ardhur koha që të shikojmë edhe ata që sezonin e kaluar e kanë “qelbur” me performancën e tyre.

Më poshtë do t’ju prezantojmë me formacionin më të keq të 2017-2018, me një skemë 3-4-3.

Karius, Lindelof, Howedes, Bonucci, Ganso, Bakayoko, Snejder, Ozil, Sanchez, Vietto, Iheanacho,

Related posts

MILAN KËRKON 2 ISH LOJTARË/ Synon të rikthej një mes Zlatan dhe Pa…

Isa.Autor

LAJM I KEQ PËR JULIAN AHMATAJN/ Mesfushori dëmtohet dhe humbet ndeshjen me Teutën (FOTO)

Delo.autor

VIDEO/ Futbollisti gjuan nga 40 metra, portieri bën gafë skandaloze

Q.Autor

Leave a Comment