Futboll Seria A Sport

MILANI NË FESTË/ Kuqezinjtë shumë PRANË mesfushorit argjentinas, ofrojnë 30 milion euro

Milan është ende i interesuar për Leandro Paredes, por Zenit St Petersburg do të kërkojë të paktën 30 milion.

Ish-mesfushori romak ka qenë vazhdimisht i lidhur me një lëvizje tek kuqezinjtë, me ish-drejtorin e përgjithshëm Adriano Galliani duke kërkuar të bëjë një marrëveshje përpara se Yonghong Li të blinte klubin. Sipas pronësisë kineze, Marco Fassone dhe Massimiliano Mirabelli nxitën shumë për të nënshkruar me Argjentinasin, por nuk mund të arrinin në një marrëveshje me Zenitin

Tani kalciomercato.com po raporton se Paredes mbetet në listën e ngushtë për Paolo Maldini dhe Leonardo, i cili mund të punojë për një marrëveshje verën e ardhshme.

Megjithatë, Zenit nuk do të ofrojë asnjë zbritje dhe do të kërkonte së paku 30 milion euro për të shitur një prej aseteve të tyre të çmimit.

Related posts

“Arena Kombëtare” Rama: Hapja e dyerve, mbyll gojët e liga

Sadik.Autor

NUK NDALET ME PËRFORCIMET/ Leonardo “peshkon” sërish në Brazil, kërkohet një tjetër “Paqueta”

Delo.autor

Praktikisht zyrtare/ Modric kërkon largimin nga Real Madrid, ja oferta E FUNDIT shokuese

Isa.Autor

Leave a Comment