• Home
  • Futboll
  • REAL – LEGANES/ Benzema “zgjohet” nga gjumi dhe shënon një SUPERGOL (VIDEO)
Futboll La Liga Sport

REAL – LEGANES/ Benzema “zgjohet” nga gjumi dhe shënon një SUPERGOL (VIDEO)

Real Madridi e ka rikthyer epërsinë ndaj Leganes. Golin e ka shënuar Karim Benzema në minutën e 50’.

Për më shumë shikoni videon.

 

Related posts

Bushi: Do kishim barazuar po të kishin goditur shtyllën te rasti i golit, ndaj Estonië vetëm për fitore

Isa.Autor

DRIBLIMET E SERIE A/ Zbuloni statistikat dhe emrin e futbollistit që udhëheq

Isa.Autor

Shënoi me Realin, Bale i shkel syrin rivalit historik të madrilenëve

Sadik.Autor

Leave a Comment