Futboll Sport

VIDEO QESHARAKE/ Mourinho, Smalling dhe Jones po bën xhiron e botës

Një video e prodhuar nga stafi i Joe.co.uk po bën xhiron e botës. Ajo është frymëzuar nga videoklipi i fundit i këngës “I Love It” që performohet nga Kanye West dhe Lil Pump.

Por personazhet e videos janë pikërisht tre pjesëtarët e Manchester United. Jose Mourinho, Phil Jones dhe Chris Smalling. Shikojeni se nuk do të zhgënjeheni.

Related posts

FORMULA 1/ Charles Leclerc thumbon Vettel: E munda që në sezonin tim të parë te Ferrari

Delo.autor

PAMJE TË TMERRSHME/ Arbitri rrihet në mes të ndeshjes nga… lojtarët

F.autor

Barcelona shkakton ‘tërmet’ në Madrid, Reali përgatit ‘revolucionin’ në sulm

Q.Autor

Leave a Comment