Futboll Premier League Sport

ZËVENDËSUESI I MURINJOS/ Zidan përgatitet për stolin e Man United, bën gati listën e transferimeve

Zinedine Zidane ka krijuar një listë të objektivave të mundshëm që do të dëshironte nëse do të bëhej pasardhësi i Jose Mourinho-s te Manchester United.

Mourinho ka muaj që është nën presion për shkak të marrëdhënies me drejtuesit dhe lojtarët si dhe për rezultatet jo të mira të skuadrës.

Mourinho was sat with former assistant Aitor Karanka as England took on Spain on Saturday

Sipas The Mirror, francezi ka filluar që tani përgatitjet për punën e re duke formuluar një listë lojtarësh që do të kishte të dëshirë t’i kishte tek United.

Te lista përfshihen lojtarë si Toni Kroos, Thiago Alcantara, James Rodriguez dhe Edison Cavani.

Zidane i dha fund aventurës së tij te Real Madrid pasi siguroi Champions League të tretë radhazi dhe që prej atij momenti ka qenë pa punë.

Related posts

SUPER NDESHJE! Manchester City mund pas 7 golash Realin në gjysmëfinalen e parë

bora.autor

Alaba i lumtur te Bayerni/ Austriaku ka vendosur të qëndrojë gjatë në Bavari

Sadik.Autor

SPONSORI MBUSH XHEPAT E BAJERNIT TË MYNIHUT/ Bavarezët gati të përfitojnë shifrën e çmendur

bora.autor

Leave a Comment