Futboll Sport

E BUJSHME/ Neymar goditet me shishe nga tifozët e Marseille

PSG mposhti sonte në mbrëmje Marseillen në transfertë me rezultatin 0-2, por që Neymar e pësoi keq.

Ylli brazilian u sulmua nga tifozët vendas, që e gjuajtën me shishe të vogla qelqi.

Neymar kur u godit i tregoi shishen menjëherë gjyqtarit, por ndeshja sërish vazhdoi të luhej.

Golat për PSG-n i shënuan Kylian Mbappe dhe Julian Draxler, për t’i dhuruar tri pikë parisienëve në javën e 11-të në Ligue 1.

Related posts

Pas kualifikimit, UEFA jep lajmin e keq për Juventusin

Q.Autor

Spalletti: Fillimi i sezonit na bëri me pritshmëri të mëdha, Karamoh fantastik

Q.Autor

E PAPRITUR/ “Trondit” Ronaldo, refuzon ofertën për të qenë në “KLASIKE”

Isa.Autor

Leave a Comment