Futboll La Liga Sport

E PABESUESHME/ Bukuroshja argjentinase rrëfen “flirtin”: Drekova me MESSIN, por…

Kohë më parë është përfolur për një lidhje dashurie midis balerinës argjentinase Luciana Salazar dhe “yllit” të Barcelonës Lionel Mesi. Megjithatë 10 vite pas këtyre thashethemeve ka qenë bukuroshja që i është kthyer këtij “flirti” duke mohuar gjithçka që mediat raportuan në atë kohë.

“Kurrë nuk kam thënë se jam takuar me Mesin kur isha më e re, është një legjendë” – ka thënë bukuroshja argjentinase. Ndërsa kur drejtuesi i emisionit e pyeti edhe më tej, ajo pranoi se kishte drekuar me Lionel Mesin, por vetëm aq.

img-4275-1011x1024img-4274-630x415a31e637e-776x1024

Related posts

Spalletti nuk fokusohet te rezultati, Gattuso i gëzohet barazimit

Sadik.Autor

SYNOJNË TITULLIN/ Momenti i Teutës, ndaj Kastriotit kërkohet “mrekullia” e dhjetë

Isa.Autor

LAJMI I FUNDIT/ Shkëndija do “trenin” e Champions League, zbardhen formacionet zyrtare

Isa.Autor

Leave a Comment