Futboll Premier League Sport

E PABESUESHME/ PO BËN XHIRON E INTERNETIT: Shikoni si QENI pret penalltin (VIDEO)

Futbolli është një lojë që i është besuar njerëzve. E megjithatë dashuria për të nuk paska kufi. Në një video të publikuar së fundmi e cila po bën xhiron e rrjeteve sociale shikohet që portierit i vjen në ndihmë një qen.

Në momentin e ekzekutimit qeni kalon rastësisht dhe çuditrisht arrinë të kapi topin që më pas nuk shkon në rrjetë.

Për të kuptuar më mirë këtë moment sa i pabesueshëm aq edhe qesharak shikoni videon:

Dog saves penalty

Ever seen a dog save a penalty? 🐶 You have now 🤣

Gepostet von Soccer AM am Samstag, 24. November 2018

Related posts

ZBULON TELEFONATËN E FUNDIT ME MARADONËN/ “Fenomeni”: Ja pse mbante dy ora…

Delo.autor

Iniesta: Luis Enrique do ishte trajner i mirë për…

Q.Autor

E BUJSHME/ Kriza “largon” Ronaldon nga Juventusi, ja ku pritet të transferohet portugezi

Delo.autor

Leave a Comment