Futboll La Liga Sport

KUR GJËMËN TA BËN FUSHA/ Në Spanjë sulmuesi “fluturon” dhe nuk shënon një rast flagrant

Lojtari i Real Sociedad në Spanjë, Sandro Ramirez, ishte nga më të komentuarit në rrjetet sociale, për një moment të tij gjatë ndeshjes së djeshme ndaj Sevijas, dhe kjo, jo për fajin e tij.

Sulmuesi i gjendur në minutën e 75-të brenda zonës, u bë gati të godiste, edhe pse nuk kishte ekuilibrin e duhur, por në një moment, fusha aq e keqe, doli nga vendi, dhe e hodhi përpjetë 23-vjeçarin, i cili nuk e kontrolloi dot veten. Ndeshja përfundoi në barazim 0-0, dhe ndoshta fusha mund të ketë qenë faktori që i hoqi golin vendasve…

Related posts

“KA PAKËNAQËSI POR NUK ISHTE…”/ Trajneri i Argjentinës zbulon arsyen përse e la jashtë Icardin

Delo.autor

MOURINHO “BRAKTIS” SKENËN/ Ja momenti kur ndërpret bisedën me të fejuarën e Buffon (VIDEO)

Delo.autor

DISIPLINA ULTIMATUM SKËNDERBEUT/ Ja shifra dhe afati që klubi korçar duhet t’i shlyejë mbrojtësit Abazi…

Delo.autor

Leave a Comment