Champions League Futboll Sport

NEYMAR NUK PASKA MËSHIRË/ Shikoni si e trullos ARBITRIN, e bën për ujë të ftohtë (VIDEO)

Neymar është në një moment fantastik në karrirë. Braziliani po e shijon këtë moment duke bër gjeste nga më të ndryshmet. Në një vide të fundit asi i seleçoas “kapet” me arbitri ansor.

Bën finte dhe e trullos disa herë këtë fundit. Kjo video është bërë virale në rrjetet sociale.

https://www.facebook.com/chefaticalavitadabomber /videos/350953432383218/?t=0

Related posts

Nuk e duron dot më, Neymar do “të heqë qafe” Cavanin nga PSG-ja

Isa.Autor

Lojtarët shkodranë shpërthejnë në lot, në Korçë dëgjohen thirrjet “Vllazni, Vllazni” (VIDEO)

Sadik.Autor

MILAN-INTER/ Dy skuadrat do të kërkojnë fitoren (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment