Futboll Ndeshjet Live Premier League

​Arsenali në barazpeshë, shënon gol Henrikh Mkhitaryan (VIDEO)

Arsenali ka arritur ta shënojë golin e barazimit në ndeshjen kundër Southamptonit, të vlefshme për xhiron e 17-të të Premierligës, që po zhvillohet tani në Amex Stadium.

Në minutën  e 53-të, Henrikh Mkhitaryan arriti ta shënojë golin e barazimit, duke e dërguar rezultatin në 2-0.

Related posts

E PAPRITUR/ REALI bën “biznes” në kohë KRIZE, klubi gati të shesë “yllin” e tij

Isa.Autor

RRUGËTIMI I KOMBËTARES “KUQEZI” NË “EURO 2020″/ Astrit Hafizi: Duhet të qëndrojnë me këmbë në tokë, askush nuk…

Delo.autor

“SUPERCLASICO” NË COPA AMERICA/ Përballja gjysmëfinale mes Brazilit dhe Argjentinës, pritet një sfidë “gladiatorësh”

Delo.autor

Leave a Comment