Futboll Seria A Sport

HARBOHEN TIFOZËT E INTERIT/ E ardhmja e ICARDIT: Wanda NARA e zbulon “pa dashje” (FOTO)

Mauro Ikardi mesa duket do të vazhdojë të udhëheq Interin si kapiten. Sulmuesi argjentinas është lidhur me një kalim të Reali i Madridit, por menaxherja, njëkohësisht edhe bashkëshortja e tij, Vanda Nara ka zbuluar një detaj të rëndësishëm.

Ikardi

“Është ora 00:30 dhe jam ende duke lexuar faqet e rinovimit të kontratës”, shkruan ajo në “Twitter” duke paralajmëruar një rinovim të kapitenit zikaltër.

vanda ikardi

Aktualisht Ikardi përfiton 4.5 milionë euro në sezon dhe kjo shifër pritet të rritet deri në 6. Kontrata e tij skadon në vitin 2021, por rinovimi pritet t’i shtojë atij edhe një vit tjetër. Interi për momentin po përjeton një dramë pas eleminimit nga Liga e Kampionëve. Ecuria e tyre në javët e fundit ka qenë negative dhe për këtë trajneri Spaleti ka marrë përgjegjësitë.

Related posts

FITORJA E THELLË NDAJ ATON VILLAS/ Guardiola: Aguero? Ai është një legjendë!

Delo.autor

NË PRAG TË FINALES ME “VERILINDORËT”/ Partizani do me çdo kusht Superkupën

Delo.autor

Trajneri i Kroacisë flet pas ndeshjes me Francën: Kërkoj falje pasi ne…

Isa.Autor

Leave a Comment