Futboll Ndeshjet Live

SEVILLA NË AVANTAZH/ Shënon golin Pablo Sarabia pas një asistimi (FOTO)

Pablo Sarabia tregon një ndërgjegjësim të menjëhershëm brenda zonës, kur ai shënoi në një pasim të shkëlqyer dhe gjuajti një goditje të parakohshme pas asistimit të Quincy Promes duke shënuar golin në minutën e 58′.

 

Related posts

(VIDEO) Etrit Berisha pëson gol/ Sampdoria ndëshkon Atalantën

Sadik.Autor

Manchester United, Chelsea e Spurs e duan Kurzawan

Sadik.Autor

THUR ELOZHE PËR YLLIN E KOMBËTARES/ Igli Tare: Ju tregoj lojtarin shqiptar që më intrigon më tepër…

Delo.autor

Leave a Comment