Futboll Seria A Sport

LAZIO-MILAN/ Rezultati dhe statistikat e pjesës së parë

Lazio dhe Milani po luajnë mes tyre në “Olimpico” ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë.

Sapo ka përfunduar pjesa e parë me rrjeta të paprekura, 0-0.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e 45 minutave të para.

Image

Related posts

ZBULOHET PRAPASKENA/ Lukaku ishte shumë i rëndë për Manchester United, ja shkaku

Delo.autor

SPEKTAKOLAR/ Verdi dyfishon rezultatin në ndeshjen Torino – Napoli (VIDEO)

Isa.Autor

MERR NJË TJETËR DËMTIM NË STËRVITJE/ Messi rrezikon të qendrojë jashtë fushave për…

Delo.autor

Leave a Comment