• Home
  • UEFA
  • Champions League
  • NË PRAG TË SFIDËS CHAMPIONS/ Ja pse Sancho harraqi nis ters përballjen me Tottenhamin (VIDEO)
Champions League Futboll Sport

NË PRAG TË SFIDËS CHAMPIONS/ Ja pse Sancho harraqi nis ters përballjen me Tottenhamin (VIDEO)

Borussia Dortmund ka udhëtuar drejt Londrës, në përgatitje për supersfidën me Tottenham, që zhvillohet nesër për raundin e 1/8-ve të Champions League.

Udhëtimi nuk ka shkuar mirë për skuadrën gjermane, pasi është dashur të shtyhet për shkak të Jadon Sancho. Sulmuesi i talentuar kishte harruar të marrë pasaportën me vete, për këtë është detyruar të kthehet edhe një herë në shtëpi për të marrë dokumentet e nevojshme për të kryer fluturimin.

Ndërkohë që e gjithë skuadra dhe stafi kanë pritur për 30 minuta në aeroportin e Dortmund, për të mbërritur me 20 minuta me vonese në Londër. Gjithsesi, Sancho nuk ishte i vetmi që kishte harruar dokumentet, pasi edhe mbrojtësi Abdou Diallo u kthye mbrapsht për të marrë pasaportën.

Related posts

Dave Allen: Tyson Fury-t, i pëlqen të rrahë të tjerët në ring

Sadik.Autor

Wilshere refuzon rinovimin me Arsenalin, e duan Milani e Juventusi

Sadik.Autor

INATI I VJETËR/ CONTE nuk heq dorë: Do të hedhë Chelsean në GJYQ për…

Isa.Autor

Leave a Comment