Sport Të tjera

PAMJE TË FRIKSHME/ Basketbollisti thyen këmbën, por edhe arbitri i shkel sipër (VIDEO)

Pamje të tmerrshme vijnë nga ndeshja e djeshme në basketbollin amerikan, mes Portlend Blejzërs dhe Bruklin Nets.

Jusuf-Nurkic-injury-Portland-Trail-Blazers-Brooklyn-Nets-1105300

 

Boshnjaku i Portlend, Jusuf Nurkiç, pësoi një dëmtim horror në këmbën e tij të majtë, teksa e theu pas një hedhje të lehtë, por duke mos e vendosur mirë në tokë.

Por, situata rëndohet akoma më shumë, teksa ishte njëri prej arbitrave, Tajler Ford, i cili nuk e vuri re lojtarin që rënkonte nga dhimbjet, por eci drejt parketit, madje duke u penguar tek këmba e dëmtuar e basketbollistit. Pamjet kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale, dhe inati i shprehur ndaj arbitrit është i madh.

Related posts

Rekord, portieri 75 vjeç luan në kategorinë e tretë në Itali

Sadik.Autor

PO JETON ËNDRRËN FANTASTIKE/ Modric: Nëse nuk fitoj “Topin e Artë” do të…

Isa.Autor

Vajza e Schumacherit flet për herë të parë për mediet

Sadik.Autor

Leave a Comment