Futboll Premier League Sport

TOTTENHAM-ARSENAL/ “Vendasit” barazojnë shifrat, shënon Kane

Sot luhet ndeshja Tottenham – Arsenal

***

LIVE

13:30/ Nis sfida

15:02/ Shënon Harry Kane

Tottenhami ka barazuar shifrat 1-1 me Arsenalin falë golit të shënuar nga Harry Kane në minutën e 74′.

Related posts

Alves: “Kështu është Reali, i duhen vetëm 10 minuta…” (FOTO)

Q.Autor

VIDAL PËR RIKTHIMIN E JASHTËZAKONSHËM TË BARCELONËS/ Luajtëm me gjithë shpirt dhe zemër

Isa.Autor

NDIZET ALARMI TEK “LOS BLANCOS”/ Lojtari i momentit në rrezik për sfidën e Championsit

Delo.autor

Leave a Comment