Gossip

ËSHTË PARTNERJA E RONALDOS/ Georgina Rodriguez nxjerr në pah të pasmet e saj “shpërthyese” (FOTO)

Partnerja e Kristiano Ronaldos, Xheorxhina Rodriguez, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”.

Modelja ndan me ndjekësit e saj të shumtë momente me familjen, por edhe foto ku ajo shfaqet shumë seksi.

Së fundmi Xheorxhina ka postuar në “Instagram” një foto tepër seksi. Ajo ka pozuar para pasqyrës së palestrës dhe shfaqet e veshur me streçe.

Ndërkohë në foto ka nxjerr në pah të pasmet e saj “shpërthyese”. “Një mollë në ditë nga doktori ju mban larg”, shkruan bashkëngjitur me foton.

Related posts

BËHET NËNË PËR HERË TË PARË/ Vilma Masha jep lajmin e ëmbël: Drita e saj më ndriçoi… (FOTO)

Delo.autor

“NDODHI NJË VIT MË PARË”/ Moderatorja shqiptare: Më ka ngacmuar një lojtar i Barcelona-s…

Delo.autor

POZAT “E NXEHTA”/ Tifozja e veçantë e frymëzon Milanin para nisjes së kampionatit

bora.autor

Leave a Comment