Champions League Futboll Ndeshjet Live

LIVE/ Nis faza çerekfinale për dy supersfidat Champions në Angli

Rikthehet mbrëmjen e sotme, kompeticioni më i madh për klube, Champions League, ku nis faza çerekfinale e tij, e gjitha e vendosur në Angli.

Dy sfida mjaft të forta, luhen me fillim nga ora 21:00. Liverpuli pret në shtëpi Porton, në një sfidë ku të kuqtë e Klopit shihen favoritë për të kaluar turin.

Nga ana tjetër, po në gadishullin britanik luhet takimi tjetër, ku Totenhemi pret në stadiumin e ri, Mançester Sitin, dhe spektakli duket i garantuar.

Related posts

SULMON TIFOZËT “ZIKALTËR”/ Koulibaly: Jam krenar për ngjyrën e lëkurës sime, mbi të gjitha…

Delo.autor

Lëvizjet që priten të bëhen në çdo repart gjatë verës në merkaton e Milanit

Sadik.Autor

Bale në Kinë, Guangzhou josh Realin me këtë ofertë

Q.Autor

Leave a Comment