Futboll La Liga Sport

SYNON PËRFORCIME TË MËDHA/ Perez gati 40 milionë euro për mbrojtësin e Manchester Unitedit…

Real Madrid po përgatit një ofertë prej 40 milionë eurosh për të rrëmbyer qendërmbrojtësin e Manchester United, Eric Bailey me këtë të fundit që nuk ka bindur në “Old Trafford”.

Për këtë arsye mbrojtësi interesohet për një rikthim në La Liga, një kampionat që e njeh mjaft mirë pasi më parë ka veshur fanellat e Espanyol dhe Villarreal.

Nëse transferimi do të kryhet me sukses, atëherë Bailey do të jetë mbrojtësi i dytë që afron Reali për sezonin e ardhshëm, pas brazilianit Eder Militao që mori nga Porto.

Related posts

PRAPASKENA E FRIKSHME/ ESCOBAR donte të eliminonte një SUPER EKIP futbolli

Isa.Autor

GURI LUAN VETËM 12 MINUTA/ Skuadra e tij turpërohet nga Club Brugge

Isa.Autor

FORMULA 1/ Hamilton bën surprizën, FITON në “shtëpinë” e Vettel

Sadik.Autor

Leave a Comment