Futboll La Liga Sport

ZBULON TË ARDHMEN PAS FITORES NË “BERNABEU”/ Marselo: Të gjithë e dinë që do të…

Reali ka mundur Atletiko Bilbaon, me rezultatin 3-0, në një sfidë, ku “mbreti” ishte Benzema, i cili shënoi tre herë.

Pas sfidës një nga më pak të dalluarit e sezonit, Marselo ka folur përpara mikrofonit të “Bein Sports” dhe ka vënë pikat mbi “i”, për të ardhmen e tij.

Gazetarët gjatë gjithë këtij sezoni kanë sfumuar një largim të brazilianit nga Reali, por ai vet i ka shuar të gjithë zërat.

“Të gjithë e dinë shumë mirë me sa gëzim stërvitem dhe luaj për këtë fanellë. Mendoj se fjalët e mediave janë të tepërta. Nuk është nevoja që të flitet nëse do të qëndrojë këtu ose jo. Reali është shtëpia ime dhe të gjithë e dinë se cila është e vërteta”, ka thënë Marselo.

Related posts

Vettel: Pista e Monaco-s nuk është “një fitore e detyruar” për Ferrarin

Sadik.Autor

Shkaktoi autogolin në minutën e 95-të, futbollisti i Marokut: Jam një idiot…

Sadik.Autor

SPECIALE/ Botërori 1970: Brazili i Peles triumfon ndaj “katenaços” italiane

Isa.Autor

Leave a Comment