Ekskluzive Futboll Seria A Sport

GUARDIOLA TEK JUVENTUS? Ja reagimet e ashpra të tifozëve në rrjetet sociale (FOTO)

Një emër i madh  për pasardhësin e Allegrit ekziston tek Manchester City dhe ai quhet Pep Guardiola. Ndonëse asgje nuk eshte zyrtarizuar ende, duket se juventinëve kjo gjë nuk i ka pekqyer aspak.

Këto janë reagimet e tifozëve të Juventusit në rrjetet sociale:

Related posts

Tifozët presin në mesnatë futbollistët në aeroport, Skriniar feston si ultras (VIDEO)

Sadik.Autor

MIQËSORE/ ATLETICO i ri prezantohet para tifozëve, me INTERIN si rival gjeneral

Isa.Autor

VAZHDON TË SURPRIZOJË TALENTI I TOTENHAM/ Sfida e re e Dele Alli-t është akoma më e vështirë se e para

Isa.Autor

Leave a Comment