Eredivisie Futboll Sport

MENDUAN SE AJAX DO “SHPËRBËHEJ”/ Pas De Ligt një tjetër yll kërkon të qëndrojë në Amsterdam, ja emri

Të gjithë menduan se Ajaksi, do të shpërbëhej në fund të sezonit, pasi të gjithë yjet e skuadrës do të largoheshin, por deri tani përveç De Jong askush është larguar.

van de bekk

Pas De Ligt, i cili ka thënë se mund të vazhdojë të luajë tek Ajaksi, ka ardhur dhe deklarata e Van De Bek.

Mesfushori 22-vjeçar, ka folur për mediat e vendit të tij duke thënë se mund të vazhdojë karrierën tek Ajaksi.

“Secili duhet të marrë vendimet e veta, kam një kontratë deri në 2022 me Ajaksin dhe jam mirë këtu, për të luajtur me gëzim të madh në Amsterdam”, kanë qenë fjalët e lojtarit, të cilat gëzojnë Ajaksin.

Related posts

Braçe letër Tatimeve për FSHF: Dua informacion nga 2010 për pagat, punësimet…

Sadik.Autor

Vazhdon “eksodi” i largimeve te Skënderbeu, futbollisti kryesor drejt Moldavisë

Isa.Autor

U ZYRTARIZUA TEK MANCHESTER UNITED/ Tifozët e Ajax suprizojnë Van De Beek me kore dhe flakadanë (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment