Futboll Seria A Sport

NGACMOHET PËR POZAT NUDO TË ICARDIT ME WANDA NARAN/ Trajneri i “Zikaltërve” jep komentin epik (FOTO)

Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, i ngacmuar në konferencën e sotme për shtyp përpara ndeshjes Udinese-Inter, ka folur edhe në lidhje me fotot “hot” të Mauro Icardit me Wanda Narën, që kanë bërë bujë në internet dhe rrjetet sociale.

Këtë herë, trajneri zikaltër nuk ka dashur të polemizojë, duke e prerë shkurt: “Këtu në grumbullim ose në stërvitje vjen i veshur siç edhe e ka zakon Interi, në mënyrë korrekte. Është kjo ajo që më intereson më shumë”.

Related posts

Arsenal nuk heq dorë nga Aubameyang, përgatit ofertë tjetër për Dortmund

Q.Autor

TEUTA-PARTIZANI/ Pas një gafe nga portieri Hoxha, sulmuesi Gjiorgev ndëshkon “Demat” (VIDEO)

Delo.autor

Shkëmbi: Unë nuk ndëshkoj lojtarë, jemi këtu me një dëshirë e një qëllim

Isa.Autor

Leave a Comment