Champions League Futboll Sport

SKUALIFIKIMI NGA CHAMPIONS/ Ja çfarë bëri Messi në dhomat e zhveshjes pas humbjes në “Anfield”

Barcelona mbrëmjen e djeshme pësoi një humbje, që do ta mbajë mend shumë gjatë dhe që është një njollë e pashmangshme e historisë së saj.

Liverpuli shënoi katër gola dhe hodhi poshtë çdo ëndërr të Barcelonës për Ligën e Kampionëve dhe të Mesit për “Topin e Artë”.

Lionel Mesi është përmbajtur në fund të takimit, por jo kur ka shkuar në dhomat e zhveshjes. Siç raporton media angleze “The Guardian”, argjentinasi nga tuneli deri në dhomat e zhveshjes është parë në lot.

Ai gjithashtu në aeroport pati dhe një incident nga tifozët që ishin shumë të zhgënjyer nga ky skualifikim.

Related posts

PAS PËRFUNDIMIT TË SEZONIT 2018-19/ UEFA publikon renditjen: Ja klubi më i mirë në Europë, shokues pozicioni i Milanit

Delo.autor

AJAX – BAYERN MUNICH/ Të dy skuadrat në “LUFTË” për fitore (FORMACIONET ZYRTARE)

Isa.Autor

Mourinho zbulon “Special One” e ardhshëm

Sadik.Autor

Leave a Comment