Futboll Sport

I KËRKON MANCHESTER CITYT TË MBAJË “XHEVAHIRIN”/ Kroos bën thirrje: Mos e lejoni që Sane të transferohet tek…

Mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos ka bërë thirrje që Leroy Sane mos transferohet tek Bayern Munchen.

Në një deklaratë për gazetën gjermane “Kicker”, Kroos nënvizoi që Manchester City duhet ta mbajë në skuadër “xhevahirin” gjerman.

“Nuk besoj që Leroy do të largohet, kjo është një ndjenje e imja”, tha ai.

“Duke e parë Manchester Cityn, unë nuk do ta lejoja të largohet, ose të paktën do të kërkoja një vlerë të cilin Bayerni nuk mund ta paguajë”, përfundoi gjermani.

Related posts

Hasan Lika: Me Partizanin, sfidë rivalësh për Kupat e Europës

Sadik.Autor

LEGJENDARI NXIT BARCELONËN/ Barjuan: Shfrytëzoje pakënaqësinë e Iscos

Isa.Autor

KALENDARI I RI/ Ja kur do të luhen 10 javët e Superiores dhe Kupa e Shqipërisë

Delo.autor

Leave a Comment