Futboll La Liga Sport

HAZARD BEFASON ME POZËN/ Me fanellën e Real Madrid dhe mendjen tek… (FOTO)

Eden Hazard u transferua nga Çelsi tek Real Madridi këtë verë, por mesa duket belgu akoma mendon për “Blutë e Londrës”.

Ditën e djeshme sulmuesi është fotografuar teksa mban në dorë telefonin e tij, por e veçanta është se në telefonin e tij shihen 3 djemtë e 28-vjeçarit, me bluzën e Çelsi. Hazard është akoma në mendjet e tifozëve të Çelsit, por mesa duket edhe ai vetë e ka në mendje skuadrën londineze.

Sulmuesi tashmë ka filluar aventurën e re me Realin, dhe pritshmëritë janë të mëdha se ai do të arrijë të shkëlqejë me madrilenët, por ai kurrë nuk e harron të kaluarën e tij në Angli.hazard

Belgu po zhvillon përgatitjet parasezonale me spanjollët, ku ka shafqur dyshime mbi formën e tij fizike, teksa stërvitjen e zhvillon gjithmonë krahas Bejl. Por kjo ndodh edhe sepse me uellsianin, mund të komunikojë anglisht.

Related posts

SFIDA FRANCË-SHQIPËRI/ Franck Lampard kërkon nga Deschamps të mos ftojë lojtarin…

Delo.autor

ZBULOHET PRAPASKENA/ Mbledhje “sekrete” tek Real Madridi, një gjerman merr vendin e Solarit

Delo.autor

LAJM I MADH NGA ANGLIA/ Tottenhami ka gati 20 milionë euro për shërbimet e talentit shqiptar… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment