Futboll Sport

PICKOHET NGA NJË INSEKT/ Andrew Robertson përfundon në spital, ja gjëndja e tij

Andrew Robertson, mbrojtësi skocez i skuadrës së Liverpulit, ka përfunduar në spital, për shkak të një pickimi nga një insekt. Dora e Robertson pas pickimit, u infektua deri në atë masë sa ju desh një ndërhyrje kirurgjikale.

“Ai nuk pati fat. E pickoi diçka, ndonjë mushkonjë apo merimangë dhe iu infektua dora”, deklaroi shkurt trajneri i Liverpulit, Jurgen Klopp.

Por për fat të mirë pavarësisht se çfarë u deklarua më sipër, ai tashmë është stabilizuar, dhe shumë shpejt dhe do të kthehet stërvitje për të vazhduar përgatitjet me ekipin.

Related posts

E PABESUESHME/ Ja sa PARA përfitojnë Messi, Ronaldo dhe Neymar vetëm nga një postim në Instagram

Isa.Autor

Nuk po bind më te Reali, Benzema pëlqehet nga PSG

Q.Autor

DERBI NDIZET NË RRUGËT E KRYEQYTETIT/ “Tirona Fanatics” nisin marshimin drejt stadiumit (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment