Futboll I pakategorizuar Kategoria Superiore Sport

SHERRI MES EDISON HASANIT DHE TORESA/ Reagon sulmuesi Ngoo: Edhe njerëzit e verbër e shohin…

Edon Hasani dhe Agustin Torasa janë zënë ditën e djeshme në stërvitje dhe klima tashmë nuk është aq e mirë te bardheblutë.

Lojtari me më shumë gola te Tirana sezonin që lamë pas është në një pozitë shumë të vështirë dhe në krahë i ka dalë, sulmuesi anglez Majkëll Ngo.

Me anë të një stori në “Instagram”, Ngo i ka qëndruar në krahë Hasanit duke shkruar: “Edhe njerëzit e verbër e shohin rëndësinë tënde në skuadër sezonin e kaluar. Mbaje kokën lart. Vazhdo lufto, e vërteta do të njihet. Zoti është me ty!”

edon hasani

Related posts

Zbulimi, kjo skuadër fiton 11 mln euro nëse Liverpool ngre trofeun në Kiev

Sadik.Autor

Valencia cinike, përmbys 1-2 Malagan në “Rosaleda”

Q.Autor

FROSINONE-INTER/ “Zikaltërit” kalojnë në avantazh, shënon Nainggolan

Delo.autor

Leave a Comment