Futboll Sport

VENTSPILS-TEUTA/ Vendasit “shkatërrojnë” ekipin e Shkëmbit, ja golat (VIDEO)

Teuta po pëson një humbje shkatërruese 3-0 në transfertë përballë Ventspils.

Në sfidën që po luhet në Letoni, vendasit shënuan edhe dy herë të tjera gjatë pjesës së dytë me anë të Ulimbasevs (78’) dhe Aiyegun (88’).

 

Related posts

E FUNDIT/ MILANI ëndërron Milinkoviç-SAVIC, BONAVENTURA pjesë e planit

Isa.Autor

Bekim Balaj rigjen golin te Akhmat Grozny

Q.Autor

Kukësi me ndryshime ndaj Lushnjës, shans për të rinjtë

Sadik.Autor

Leave a Comment