Futboll La Liga Sport

A DO TË ZBARKOJË POGBA NË “BERNABEU”? Ja përgjigja e Zidane

Trajneri i Real Madrid Zinedine Zidane dha një konferencë për mediat iberike përpara fillimit të kampionatit.

Gjatë kësaj konference tekniku francez nuk i shpëtoi dot pyetjes së gazetarëve në lidhje me Paul Pogba.

Pogba është përfolur shumë gjatë kësaj merkato verore se mund t’i afrohet madrilenëve,  por kësaj çështje Zidane iu shmang me diplomaci.

“Pogba? Jam i kënaqur me futbollistët që kam dhe aktualisht jam i përqendruar tek ndeshja e nesërme”, u shpreh Zidane.

Related posts

VENEZIA-JUVENTUS/ Pas një krosimi në zonë, Morata ndëshkon për “Bardhezinjtë”. Ndërhyn VAR dhe… (VIDEO)

Delo.autor

Emre Can: Nuk kam vendosur asgjë për të ardhmen

Q.Autor

LIVE/ Superiore: Mbyllet ndeshja Kukësi-Partizani. Rezultati 2-1

Delo.autor

Leave a Comment