Futboll Sport

ËSHTË ZYRTARE/ Mbrojtësi Bicaj firmos kontratën me ekipin e ri…

Ditmar Bicaj është lojtari më i ri i Bylisit.

Skuadra nga Ballshi përmes një postimi në faqen zyrtare në “Facebook”, ka njoftuar se është arritur marrëveshja me presidentin Kapllanaj.

Bicaj është një mbrojtës me shumë eksperiencë në kampionatin shqiptar, pasi ka luajtur më parë me skuadra si Tirana, Dinamo, Vllaznia, Partizani, Flamurtari dhe Teuta së fundmi.

Njoftimi i klubit:

ZYRTARE!

Supergoditje e presidences ne merkato

Ditmar Bicaj, mbrojtesi me eksperience firmos te Bylisi pasi ka gjetur akordin me presidentin Besnik Kapllanaj. Bicaj ka nje karriere mjaft te pasur duke qene edhe pjese e ekipt Kombetar A!”

Related posts

E ARDHMJA DREJT ITALISË/ Balotelli kërkohet nga klubi i Serie A…

Delo.autor

Evertoni ‘pazar’ në Turqi, gati kontrata me sulmuesin e Besiktas

Q.Autor

FOTO/ Tek Interi s’ka më harmoni. Tifozët e fërshëllejnë, Brozovic duartroket me ironi

Q.Autor

Leave a Comment