Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ VAR-i jep penallti, Kane përballë portierit grek (VIDEO)

Tottenham po fiton me rezultatin 2-0 në transfertë kundër Olympiacos Piraeus e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leagues.

Në minutën e 26’ ishte Herry Kane që realizon nga pika e bardhë e penalltisë, ndërsa 4 minuta më vonë Lucas dyfishon shifrat.

Related posts

I FALEN DOPIETËS SË TALENTIT MUÇI/ Tirana mposht me përmbysje Laçin dhe ngjitet në vendin e tretë

Delo.autor

E PAPRITUR/ BAYERN futet në garë për KAPITENIN E FUNDIT të REALIT

Isa.Autor

Saul Niguez transferohet në Premierligë për 150 milionë euro

Sadik.Autor

Leave a Comment