Futboll Seria A Sport

NJË TIFOZ MBETI I SUPRIZUAR/ Lukaku refuzon t’i japë autograf tifozit të Interit, ja arsyeja… (VIDEO)

Në fund të ndeshjes me Slavia Praha, Romelu Lukaku nuk është shfaqur i tensionuar teksa largohej nga stadiumi, madje në një video dukej i qetë dhe i qeshur.

Gjithsesi një tifoz ka mbetur i surprizuar. Ai i kërkoi belgut t’i japë një autograf, mbishkrimin do e vendoste mbi një kanaçe birre.

Këtë e refuzoi Lukaku, sapo e kuptoi, me motivin se është mysliman. Ai i tha tifozit se s’mund të prekte një kanaçe birre dhe të gjithë e kanë kaluar me të qeshur këtë situatë.

Related posts

RONALDO ZBULON “SEKRETIN”/ Ja pse ai është gjithmonë në formë në fushë (FOTO)

Delo.autor

Revolucion në NBA, vjen linja e 4-pikëshit

Sadik.Autor

Roberto Martínez: Brazili është favorit për të fituar Botërorin, por kjo na motivon

Isa.Autor

Leave a Comment