Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Europa League Manchester United-Astana. Rezultati 1-0

Nis ndeshja e orës 21:00 mes Manchester United dhe FC Astana.

Për shkak se kundërshtari nuk është shumë i fortë, të paktën kështu nuk e konsideron Unitedi, Solskjaer ka startuar me shumë lojtarë të rinj.

 

 

LIVE/ Manchester United – Astana 1-0

MINUTA 73/ Manchester United kalon në avantazh me golin e shënuar nga Mason Greenwood.

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë me porta të paprekura.

Nis sfida

Related posts

E vërteta: Ja pse u largua në këtë moment Iniesta nga Barcelona!

Sadik.Autor

“VAR DO TË VENDOSET PËR TË GJITHË KATEGORINË SUPERIORE”/ Duka: Objektivi është të fillojmë…

Delo.autor

PRAPASKENA/ Donte RONALDON tek MILANI, ZBULOHET plani “djallëzor” i Mister Li

Isa.Autor

Leave a Comment