Futboll Gossip Sport

“MË MIRË VETËM SESA E SHOQËRUAR”/ Hygerta Sako flet për jetën private (FOTO)

Hygerta Sako është një nga figurat më të njohura televizive në Shqipëri. Ajo mori famë kur u shpall “Miss Albania” në 1995 dhe pas këtij momenti nisi karriera e saj në televizion. Sako është prej kohësh e divorcuar, marrëdhënie prej së cilës ka një vajzë të quajtur Ana.

Pak ditë më parë e ftuar në emisionin “Rudina” në TV “Klan” moderatorja nuk i shpëtoi pyetjes së drejtueses së emisionit Rudina Magjistari, nëse është “single” apo e dashuruar. Sako tha se është “single” dhe shtoi se është më mirë vetëm se e keqshoqëruar.

Hygerta

Rudina Magjistari: Për çfarë je më shumë mirënjohëse?

Hygerta Sako: Unë jam shumë mirënjohëse për shëndetin dhe njerëzit që më rrethojnë. Kam një familje të mrekullueshme, një vajzë që e adhuroj për atë që është, kam mikesha shumë të mira që i dua shumë dhe në këtë rreth të ngushtë jam shumë e lumtur. Jam e rrethuar nga dashuria. Kjo është një frazë të cilën edhe ma keqinterpretuan për ditëlindje duke thënë se jam e dashuruar. Por nuk ka gjë se jemi mësuar tashmë.

Hygerta2

Rudina Magjistari: Meqë ra fjala je “single” apo e dashuruar?

Hygerta Sako: Jam “single”. Më mirë vetëm sesa e keqshoqëruar. Jam me këtë parim. Derisa të vijë personi special më mirë “single”, sepse flemë rehat dhe nuk kemi problem.

hygertaaa sako

Related posts

Interi kërkon të vijojë serinë e fitoreve, zbuloni formacionet zyrtare në ndeshjen ndaj Fiorentinës

Isa.Autor

AKORDI NAPOLI-REJA/ Ja 3 arsyet pro dhe kundër për drejtimin e skuadrës së Serisë A…

Delo.autor

KONSIDERORET ZËVENDËSUES IDEAL TË SUAREZ/ Ja plani financiar i Barçës për blerjen e “Demin” Lautaro

Delo.autor

Leave a Comment