Futboll Sport

RONALDO GJEN ZONJËN E “MCDONALD’S”/ Ja punonjësja që dikur e ushqente falas (FOTO)

Cristiano Ronaldo është në kërkim të një gruaje që dikur punonte në McDonald’s dhe i jepte hamburger falas vogëlushit që disa vite më vonë do të bëhet futbollisti më i mirë në botë.

Ai tha se kur stërviteshin me Sporting Lisbon, ata shkonin te një dyqan McDonalds ngjitur dhe kërkonin për të ngrënë.

Një grua e quajtur Edna dhe dy vajza të tjera nuk e refuzonin. Ronaldo tha se po t’i gjente, do të kishte dëshirë të darkonte me to në Lisbonë.

Një nga gratë është identifikuar, pas intervistës. Ajo quhet Paula Leka dhe është nënë e dy fëmijëve. Ajo kishte punuar në dyqanin ngjitur me stadiumin në atë kohë dhe thotë se Ronaldo, bashkë me fëmijë të tjerë, vinin shpesh pasi luanin.

Related posts

Largimi drejt Arsenal, Lewandowski befason me fjalët e tij për Aubameyang

Q.Autor

SHOKOHET JUVENTUSI/ Mesfushori që e duan të gjithë EMOCIONON me LAMTUMIRËN e tij

Isa.Autor

KRYEN TESTET MJEKSORE TEK KLUBI I RI/ Juventus zyrtarizon transfertën e radhës, ja emri i lojtarit (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment