Futboll Sport

“DUA TË USHTROJ PROFESIONIN TIM”/ Arsen Venger konfirmon: Do të më shikoni përsëri në pankinë, kam marrë oferta…

Arsen Venger kohët e fundit ka konfirmuar se do të rikthehet përsëri në stolin e një skuadre, teksa emrin e skuadrës nuk e ka treguar.

Tekniku francez aktualisht është i lirë, por konfirmon se po vlerëson ofertat e marra: “Që pas largimit nga Arsenali, kam marrë disa oferta interesante dhe  po i vlerësoj disa prej tyre. Do të më shihni përsëri në një stol. Kohën se kur nuk e di saktësisht.

Më pëlqeu teksa isha pak larg. Megjithatë unë jam i gatshëm të rikthehem përsëri. Nuk mund të jetoj me faktin se nuk do të shkoj në pankinën e një ekipi. Ajo që unë dua është ta ushtroj profesionin tim të trajnerit dhe të ndaj me të tjerët ato që kam mësuar.”, theksoi francez.

Mesa duket së shpejti Vengerin do ta shohim në stolin e një skuadre, emrin e të cilës ai nuk e tregon duke u shprehur se janë disa propozime të cilat po i vlerëson.

Related posts

BAYERN MUNICH-TOTTENHAM/ Të dyja skuadrat luajnë për prestigj (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Rummenigge: S’ka nevojë për t’u shqetësuar, Lewandowski do të…

Sadik.Autor

Iniesta: Enrique do të triumfonte në Chelsea

Q.Autor

Leave a Comment